W dniu dzisiejszym w naszej Szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Rozpoczęła je Msza św. z intencji Absolwentów i Ich Rodziców, następnie wszyscy udali się do budynku szkoły na uroczystą akademię. Absolwenci w trakcie występu z rozrzewnieniem wspominali lata spędzone w Szkole, a na koniec podziękowali za trud i serce, przeprosili za wszystkie błędy i niewłaściwe zachowania.
Następnie uczniowie klasy siódmej pożegnali w swoim programie artystycznym starszych kolegów i życzyli Im powodzenia w nowych szkołach. W dalszej części głos zabrała Pani Dyrektor, podziękowała Absolwentom i Ich Rodzicom oraz rozdała nagrody książkowe i dyplomy.
Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas na wręczenie świadectw.

Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji i miłego wypoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP w Stroniu