Nasza Szkoła została współorganizatorem charytatywnej akcji „Wróbelek dla Wróbelka” na rzecz Wiktorii Wróbel, chorującej na SMA.

Uczniowie z klasy 5, na zajęciach techniki pomagali szyć specjalne książkowe zakładki - „wróbelki”, które będzie można nabyć w naszej szkolnej bibliotece, Gminnej Bibliotece w Łukowicy, a także Filii w Przyszowej. W szycie włączyli się także rodzice.

Akcja potrwa od 9 listopada do 6 grudnia. Wystarczy w tych dniach odwiedzić bibliotekę, do specjalnej skarbonki wrzucić minimum 5 zł i odebrać zakładkę .

Wolontariusze SKC rozpoczęli kwestę na rzecz Wiktorii Wróbel rozprowadzając zakładki podczas przerw w dniu 9 listopada 2023 r. Wszyscy chętni uczniowie, dzięki Państwu, włączyli się w tę akcję nie tylko finansowo, ale również poprzez założenie stroju bajkowego.

Zapraszamy do pomagania.