Wyniki II edycji Ogólnopolskiego Konkursu TOP READER, dotyczącego wiedzy o Zjednoczonym Królestwie (luty 2024 r.)

Nasza szkoła została zgłoszona do Ogólnopolskiego Konkursu TOP READER edycja II. Jest to konkurs bardzo ważny i wartościowy dla osób uczących się języka angielskiego w klasach 4-8. Mieli tutaj możliwość sprawdzenia swoich umiejętności rozumienia tekstów pisanych, wyszukiwania odpowiedzi na pytania do tych tekstów, zapoznania się z treściami kultorowo-historycznymi Zjednoczonego Królestwa. Koszt udziału szkoły w konkursie w przedsprzedaży został opłacony ze środków Szkolnego Koła Caritas zebranych podczas Kiermaszu Mikołajkowego.

Kategoria klas 4-6:

Patrycja Nalepa - 34

Antonina Plata - 29

Jan Gryźniak - 28

Emilia Kunicka - 27

Wiktor Kowalczyk – 25

Michał Szewczyk - 24

Julia Wilk - 18

Monika Krzyształ - 17

Martyna Wolińska - 16

Kategoria klas 7, 8:

Wiktoria Dziedzina 48

Jan Bachowski 43

Weronika Wajda 38

Marcelina Sopata 37

Piotr Oleksy 36

Wiktor Sędzimir 35

Marek Gurgul 31

Wszystkim uczestnikom gratulujemy dodatkowej wiedzy oraz sprawdzenia swoich wiadomości w niełatwym teście wykonywanym online pod presją czasu.