Rozegrano siatkarskie mistrzostwa gminy Łukowica. Reprezentacje Szkół Podstawowych rywalizowały w czterech kategoriach. Dwukrotnie nasza Szkoła zajmowała miejsce na podium (w tym jedno mistrzostwo).

Igrzyska Dzieci (rocznik 2011 i młodsze), etap gminny, kategoria dziewcząt:

1 miejsce (awans do etapu powiatowego): Helena Augustynek, Laura Bargieł, Maria Dzięgiel, Eliza Kmak, Karolina Kunicka, Ewelina Kuzar, Anna Malarz, Elżbieta Migacz, Julia Wilk, Martyna Wolińska.

W obecnym roku szkolnym drużyna dziewcząt tej kategorii w gminie Łukowica jest niepokonana. Zwyciężyła we wszystkich turniejach gier zespołowych: piłka nożna halowa, koszykówka 3x3, koszykówka, siatkówka.

Igrzyska Dzieci (rocznik 2011 i młodsi), etap gminny, kategoria chłopców:

3 miejsce: Franciszek Bugajski, Grzegorz Gurgul, Wiktor Kowalczyk, Wojciech Kowalczyk, Bartosz Sułkowski, Michał Szewczyk, Norbert Wajda, Tomasz Wajda, Piotr Wilk.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009-2010), etap gminny, kategoria dziewcząt:

4 miejsce: Zofia Augustynek, Gabriela Bugajska, Zofia Gurgul, Karolina Malarz, Marcelina Sopata, Zuzanna Wajda, Patrycja Wojnarowska, Amelia Zięba.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009-2010), etap gminny, kategoria chłopców:

6 miejsce: Marek Gurgul, Ryszard Gurgul, Kamil Dudziak, Mateusz Majewski, Marcin Majewski, Piotr Oleksy, Wiktor Sędzimir, Szymon Wiktor.