W miesiącu marcu uczniowie naszej szkoły brali udział w licznych konkursach szkolnych oraz ogólnopolskich. Dnia 09.04.2024 r. rozdano nagrody w następujących konkursach:

1. Konkurs szkolny dla klas 0-III na kartkę wielkanocną wykonaną w programie komputerowym Paint:

I miejsce – Rita Rudnicka kl. II

II miejsce – Filip Kurtyka oddział przedszkolny

III miejsce – Dorota Spyrka kl. II

Wyróżnienia: Fabian Kotkiewicz, Nikola Bargieł, Halszka Leśniak, Szymon Plata, Magdalena Olesiak, Kajetan Gacal, Kamila Gacal, Karina Kunicka, Hanna Gamoń, Dagmara Tomaszek.

1. Konkurs szkolny dla klas 0-VIII na projekt oraz wydruk 3D pomocy dydaktycznej w programie Tinkercad:

I miejsce- Piotr Kunicki kl. VIII

II miejsce- Jan Gryźniak kl. V

III miejsce- Michał Szewczyk kl. V

1. Konkurs szkolny antysmogowy dla klas VII-VIII. W konkursie wzięło udział 26 osób:

I miejsce- Kalina Szpiech kl. VII

II miejsce- Piotr Kunicki kl. VIII

III miejsce- Ryszard Gurgul kl. VII

1. Konkurs szkolny angielsko - niemiecki dla klas VII-VIII:

I miejsce- Marcelina Sopata kl. VIII

II miejsce- Kalina Szpiech kl. VII

III miejsce: Piotr Kunicki kl. VIII

Wyróżnienia: Wiktoria Dziedzina, Jan Bachowski.

1. Konkurs angielsko- plastyczny dla klas IV- VI na zilustrowanie słówka angielskiego:

I miejsce- Helena Augustynek kl. V

II miejsce- Jan Gryźniak kl. V

III miejsce- Jan Kowalczyk kl. IV

Wyróżnienia: Wojciech Kowalczyk, Julia Wilk, Antonina Plata, Roman Gryźniak, Monika Krzyształ.

1. Konkurs przedmiotowy Leon z języka angielskiego, w którym udział wzięli: Liliana Dziedzina, Dawid Szewczyk, Karina Kunicka, Dorota Spyrka, Antonina Plata, Monika Krzyształ, Emilia Kunicka, Jan Gryźniak, Jan Bachowski, Marcelina Sopata.

2. Eliminacje do konkursu gminnego z języka angielskiego:

I miejsce- Emilia Kunicka kl. IV

II miejsce- Mark Powell kl. V

III miejsce- Kalina Szpiech kl. VII

IV miejsce- Jan Bachowski kl. VIII

Wyróżnieni: Antonina Plata, Monika Krzyształ, Jan Gryźniak, Patrycja Nalepa, Julia Wilk, Martyna Wolińska, Weronika Wajda, Karolina Kunicka, Wiktoria Dziedzina, Piotr Oleksy, Piotr Kunicki, Marcelina Sopata.

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do licznego udziału w kolejnych konkursach.