Dzisiaj podczas apelu odbyło się podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego „JAN PAWEŁ II PAPIEŻ PODRÓŻNIK”.

Do konkursu zgłoszono 30 prac plastycznych z klas I-VII oraz oddziału przedszkolnego.

Prace zostały wykonane w dowolnej technice malarskiej, rysunkowej. Tematem prac było przedstawienie postaci Jana Pawła II, ilustrujące jego bogaty i barwny pontyfikat, a jednocześnie obecne w nim elementy związane z jego podróżami po świecie.

Uczniowie uzyskali wyniki:

Nagrody: Kinga Pietrucha, Hanna Hybel, Franciszek Krzyształ, Szymon Plata, Olga Szpiech, Liliana Dziedzina, Kajetan Gacal, Maria Dzięgiel, Gabriela Bugajska, Kalina Szpiech, Karolina Kunicka.

Wyróżnienia: Gabriela Kunicka, Filip Kurtyka, Tymon Plata, Maria Wardęga, Hanna Gamoń, Emilia Malarz, Anna Malarz.

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym.