Uczniowie klasy I, III i VIII przystąpili do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Poznaję technologiczne triki, osiągam świetne wyniki". Zrealizowanie projektu zakłada wykonanie trzech zadań z każdego z czterech określonych w regulaminie Modułów. Obejmuje on działania, które są realizowane przez uczniów pod kierunkiem nauczyciela.

Uczniowie na lekcjach rozwiązywali zadania interaktywne na temat bezpieczeństwa w internecie, które wszystkim sprawiły niesamowitą radość. Przygotowali prezentacje w Power Point. Napisali zaproszenie na urodziny w MS Word.

Wybrali się na spacer, gdzie nazbierali darów jesieni. Pozwoliły one na wykonanie prac plastycznych. Uczniowie narysowali dary jesieni w edytorze grafiki Paint. Rozwiązywali interaktywne quizy (Wordwall) – „Dopasuj liść i owoc do odpowiedniego gatunku drzewa” oraz „Quiz o jesieni”.

Realizując zadania z Modułu III projektu edukacyjnego, uczniowie zapoznali się z zasadami działania i możliwościami drukarki 3D. Obserwowali proces tworzenia wydruku.  Zostały wydrukowane breloki do sal lekcyjnych oraz prace wykonane w Tinkercad przez kilkoro uczniów.

Uczniowie tworzyli swoje własne gry oraz animacje z opowiadaniem w programie Scratch. Udali się na podróż w podwodny świat dzięki okularom VR. Zaprojektowali e-kartkę z okazji Świąt Bożego Narodzenia.