22 kwietnia, w Dzień Ziemi, w naszej szkole odbyła się akcja ekologiczna "Posprzątaj z Nami Małopolskę"! Uczniowie z zapałem sprzątali najbliższą okolicę, dbając o naszą planetę i ucząc się, jak ważne jest odpowiedzialność za środowisko, w którym żyjemy. Każda ręka się liczy, a wspólna praca przynosi świetne efekty! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne działania. Razem możemy więcej.
@EkoMałopolska
@Posprzątaj z nami Małopolskę
@Łukasz Smółka - Marszałek Województwa Małopolskiego
@Małopolska
Radio ESKA
Radio Plus /Défi Media Group
@Czysta Polska
Agnieszka Matiaszek- Szponik












