22 kwietnia, w Dzień Ziemi, w naszej szkole odbyła się akcja ekologiczna "Posprzątaj z Nami Małopolskę"! Uczniowie z zapałem sprzątali najbliższą okolicę, dbając o naszą planetę i ucząc się, jak ważne jest odpowiedzialność za środowisko, w którym żyjemy. Każda ręka się liczy, a wspólna praca przynosi świetne efekty! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne działania. Razem możemy więcej.

@EkoMałopolska

@Posprzątaj z nami Małopolskę

@Łukasz Smółka - Marszałek Województwa Małopolskiego

@Małopolska

Radio ESKA

Radio Plus /Défi Media Group

@Czysta Polska

 

 

Agnieszka Matiaszek- Szponik