W dniu 19 czerwca 2024 r. odbyła się Uroczysta Sesja Rady Gminy Łukowica poświęcona wręczeniu Nagrody Wójta i Rady Gminy Łukowica uczniom, który w roku szkolnym 2023/2024 zdobyli wysokie wyniki w różnorodnych formach współzawodnictwa, godnie reprezentowali szkołę i promowali Gminę Łukowica. Nagrodzonymi uczniami naszej szkoły byli:

Drużyna piłki nożnej halowej dziewcząt: Patrycja Wojnarowska, WIktoria Dziedzina, Dominika Leśniak, Zuzanna Wajda, Karolina Malarz, Zofia Augustynek, Amelia Zięba.

Indywidualne osiągnięcia artystyczne i naukowe: Aleksandra Szczęsny, Rita Rudnicka, Halszka Leśniak, Liliana Dziedzina, Fabian Kotkiewicz, Kajetan Gacal, Jan Kowalczyk, Aleksander Nalepa, Antonina Plata, Kamil Dudziak, Jan Gryźniak, WIktor Kowalczyk, Maria Dzięgiel, Ryszard Gurgul.